„a jobban informált mindig kifosztja a kevésbé informáltat.” Egyszer írtam egy könyvről, „Szabadesés – Losonctól Kaliforniáig” a címe, azért elemeztem, mert méltónak tartottam magam rá, hogy másnak a könyvet bemutassam. Valahol az is, az „információ hatalom” egyik kárvallottjáról szól, akit kihasználtak, nem kicsit, hanem nagyon. Legalábbis ha valaki a könyvet figyelmesen elolvassa, más következtetésre nem juthat.
Szerencsére nagyon sok alternatív gondolkodó és előadó van külföldön és itthon egyaránt, de Bogár László számomra mégis kiemelkedik közülük azzal, ahogy a legátfogóbb módon, páratlan és csodálatra méltó őszinteséggel mutatja be az összefüggéseket, a Jó és a Gonosz birodalmakon és történelmi korokon átívelő küzdelmét. A szállóigéit is alighanem sokan tudjuk idézni fejből, én magam pedig csak "bogarisztika"-ként aposztrofálom a tőle megszerzett hatalmas tudásanyagot.
A bölcs embert a szelídség, a türelem, és az Isten (=természet) iránti alázat jellemzi: például ezt is Bogár László tanítja, most már neked is. A több, mint 3000 éve épülő zsidó világbirodalomról pedig nagyon sokszor, és nagyon régóta beszél. Persze azt nem lehet elvárni tőle, hogy írja ki a homlokára az olyanok kedvéért, akik egyáltalán nem hallgatják meg őt. Parancsolj, itt van pár példa rá, ahhoz az időponthoz tekerve, ahol említi:
UI.: ha magyarnak érzed magad, tiszteld meg a nyelvünket, a hagyományainkat, és azt, akinek írsz minimum azzal, hogy helyesen írsz és nyelvtanilag-stilisztikailag szabályos mondatokban fogalmazol.
Belenéztem a youtube-os fröcsögésedbe, most már mindent értek. Itt nem Bogár Lászlóról van szó, hanem rólad: ezzel próbálsz népszerűségre szert tenni a hozzád hasonlóan alacsony intelligenciával bírók között. De egyébként is megvetem azokat, akik a nemzeti egység ellen uszítanak, lényegében a globális parazita ügynökeként.
„a jobban informált mindig kifosztja a kevésbé informáltat.” Egyszer írtam egy könyvről, „Szabadesés – Losonctól Kaliforniáig” a címe, azért elemeztem, mert méltónak tartottam magam rá, hogy másnak a könyvet bemutassam. Valahol az is, az „információ hatalom” egyik kárvallottjáról szól, akit kihasználtak, nem kicsit, hanem nagyon. Legalábbis ha valaki a könyvet figyelmesen elolvassa, más következtetésre nem juthat.
Szerencsére nagyon sok alternatív gondolkodó és előadó van külföldön és itthon egyaránt, de Bogár László számomra mégis kiemelkedik közülük azzal, ahogy a legátfogóbb módon, páratlan és csodálatra méltó őszinteséggel mutatja be az összefüggéseket, a Jó és a Gonosz birodalmakon és történelmi korokon átívelő küzdelmét. A szállóigéit is alighanem sokan tudjuk idézni fejből, én magam pedig csak "bogarisztika"-ként aposztrofálom a tőle megszerzett hatalmas tudásanyagot.
A bölcs embert a szelídség, a türelem, és az Isten (=természet) iránti alázat jellemzi: például ezt is Bogár László tanítja, most már neked is. A több, mint 3000 éve épülő zsidó világbirodalomról pedig nagyon sokszor, és nagyon régóta beszél. Persze azt nem lehet elvárni tőle, hogy írja ki a homlokára az olyanok kedvéért, akik egyáltalán nem hallgatják meg őt. Parancsolj, itt van pár példa rá, ahhoz az időponthoz tekerve, ahol említi:
https://www.youtube.com/watch?v=nzp9QY-vdDI&t=1415s
https://youtu.be/rainaW9RZt0?t=680
https://youtu.be/h98yI9tNMDk?t=2166
https://youtu.be/m147W405l3Y?t=19
UI.: ha magyarnak érzed magad, tiszteld meg a nyelvünket, a hagyományainkat, és azt, akinek írsz minimum azzal, hogy helyesen írsz és nyelvtanilag-stilisztikailag szabályos mondatokban fogalmazol.
Belenéztem a youtube-os fröcsögésedbe, most már mindent értek. Itt nem Bogár Lászlóról van szó, hanem rólad: ezzel próbálsz népszerűségre szert tenni a hozzád hasonlóan alacsony intelligenciával bírók között. De egyébként is megvetem azokat, akik a nemzeti egység ellen uszítanak, lényegében a globális parazita ügynökeként.