Discussion about this post

User's avatar
Ida's avatar

Nem hiszem, hogy meglepett ez bárkit, aki gondolkodik, és tudja az "elit" tervét.

Brenda Barnai's avatar

Bogár László mondotta, hogy pusztulást hoz majd az ún. liberális oldal, csakúgy mint a Fidesz, csak ez utóbbi lassabban.

Egyébként Orbán ugyanúgy kiszolgálta a globális elitet

.. Látható minden törvényükből.

11 more comments...

No posts

Ready for more?