Discussion about this post

User's avatar
Andi61's avatar

Az MHM nem akar úgy járni, mint az MDF járt valamikor: a párt és az alapítók egy jó szándék mentén alakultak meg, és amikor mások beléptek oda, akkor az alapító tagok apránként kiléptek, mert nem az a párt lett belőle, aminek eredetileg megalakult. Nézzük meg a Jobbikot: a folyamat ugyanaz lett. Egyedül a Fidesz volt az, amelyik vasfegyelemmel és vasmarokkal egyben tartotta a pártot.

Előbb-utóbb minden politikai párt keresztülmegy egy hosszú ideig tartó és göröngyös úton felívelő szakaszon, majd egy látványos bukáson. Mindegyiknek ez a sorsa. Miért? Mert a politika sohasem oldotta meg, és nem is fogja megoldani a nemzet, az emberek égető problémáit. És egyesek még mindig a politikai pártok körül forognak, mint a gyerekjáték szélforgók, és eszik a kefét, hogy a kedvenc pártjuk miért nem csinálta jobban? Mert a politika mentén nem lehet jobban csinálni.

Eljött az idő, amikor fel kell ismerni: vége van a hagyományos politikai pártok idejének. Vissza kell térni az ősi szakralitáshoz, a Természeti Törvényekhez, az avulhatatlan szakrális értékekhez, hagyatékokhoz, az ősi fejlett állam berendezkedéshez és jogrendhez, hogy ebből kiindulva, egy korszerű, életközpontú, minden ízében természet-analóg, modern, haladó, tudás alapú, az ember eredendő szabadságjogait biztosító államot hozzanak létre. Tudatosodjon mindenkiben: Magyarország sorsa hamarosan eldől: vagy szakrális lesz, vagy nem lesz Magyarország.

levente lokody's avatar

Orbán Anita, Magyarország új külügyminisztere 2007-es doktori disszertációja kapcsán találkozott Richard Pipes hidegháborús stratégával és a Bohemian Grove látogatójával, valamint James Woolsey volt CIA-igazgatóval. https://x.com/_taylorhudak/status/2056457311003017313?s=20 ..... Tehát Így kerültek belső infók a külügyminisztériumból a 444 hez!

33 more comments...

No posts

Ready for more?