Discussion about this post

User's avatar
Ida's avatar

Ha valóban szeretnénk választ kapni, illetve tanulni a történelmünkből - amelyet nem mellesleg ugyanazok az erők hamisítottak meg -, akkor talán vissza kellene mennünk Vajkig, aki az erőszakos térítésével az addigi Isten hítünket egy hamis rabszolgavallásba kényszerítette, kiirtva népünk legjobbjait, és aki ehhez idegeneket használt fel ellenük! Akiknek azután földeket, címeket adományozott "munkagépekkel", népünk nekik robotoló tagjaival! Onnantól pedig lehúzták a wc-t, és egyre mélyebbre kerülünk az ülepítőbe... Az utána jövő királyok se voltak jobbak a magyarság egésze számára - lásd az Aranybullánk szövegeit, azok az erők már akkor is pusztították a magyart-. Maradtak az idegen urak, hercegek, grófok, bárók, a többiek pedig dolgoztak rájuk és a királyra, "egyházra"... Vitték a nép fiait lányait idegen országokba eladni rabszolgának, sanszosan királyi engedéllyel.

Jöttek a tatárok, törökök, akik szintén nem az uralkodókat pusztították, hanem a népünket, míg emezek üzleteltek velük. Nem egy királyunk, vagy hadvezérünk "balesetbeni" halálánál ugyanannak a fajtának a képviselője volt az egyetlen szemtanú... Aztán így ment ez végig... Közben idegen uralkodóház is lett a fejünk felett, akiktől nem volt érdekük a "mi nemességünknek" megszabadulni. Viszont azok emezekkel együtt mindig a magyar nép ellen voltak, idetelepítettek idegen nemzeteket, akik miatt a magyar földönfutóknak milliószám kellett kivándorolniuk a megélhetésükért... Utána pedig jöttek azok, akiknek az volt a parancsuk, hogy "kommunizmust" csináljanak... Csakhogy addigra a magyar nép addig is sokat dolgozó, de mégis nyomorban élő többsége rájött arra, hogy "mindegy ki uralkodik, a szegény embereknek soha nem lesz jobb", és emiatt - és egyéb addigi megfogalmazott tapasztalataik, és a számukra tiltott fegyverhasználat ( illetve már a birtoklása is büncselekménynek minősült) miatt -nem igazán tudtak, vagy akartak ellenállni. Utána pedig már átvették a hatalmat azok az idetelepített idegenek, és ezzel végleg felszámolták a nemzetet... Szóval mikor szűnt meg az önvédelemre való képességünk?

Hal Ce's avatar

El kellene vetni már végre ezt a jobb- és baloldali felosztást (de még a nemzeti vs. globalistát is), mert ezek hamis narratíva szerinti mesterséges törésvonalak. Szívem szerint én totál aljas hazug marxistákra, és jóindulatú kevésbé hazug marxistákra osztanám fel a politikai pártokat, és magukat a politikusokat is ;-)

13 more comments...

No posts

Ready for more?