“Lázár János miért van szabadlábon egy nagyságrendekkel nagyobb ügy miatt?” - származási alapon működnek a dolgok, csak a bazilika kilincs méretű orrokat kell figyelni!
Ezt borítékoltuk a választás után. A Fidesz ugyanezt csinálta annak idején. Jöttek nagy elánnal, hogy így meg úgy vissza lesz véve a lopott vagyon, Orbán még viccelődött is mikor egy építőipari botrány miatt szólalt fel és mondta, hogy "sitt Uraim, sitt!"
Aztán ismerjük a végkifejletet, a piti Hunvald ügyet meg a hasonlókat, de pl. Suchmann Tamásnak a haja szála sem görbült. Így megy ez itt újizraelben.
Mert a Fidesz ugyanabból az akolból való, mint a Tisza.
Fidesz = Tisza (Fidesz 2.0)
Fidesz = Tisza = Mszp = Lmp = Szdsz és = a többi.
Ha megnézed ki kicsoda, kinek a kicsodája, akkor megérted, hogy ezek mind pénzügyileg, mind családügyileg össze vannak forrva, gabalyodva. Az egyik nem fogja kibuktatni a másikat, mert akkor mind bukik. Ez a világon mindenhol így működik. A globális magánpénzhatalom részére a politika a kinyújtott, meghosszabbított csápja, egyik nem harapja meg a másikat, összedolgoznak, így fosztják ki közösen a dolgozó és értékteremtő emberiséget. Nem lehet őket megállítani, megbuktatni, mert náluk van a pénz, paripa, fegyver, vagyis náluk az uralkodói hatalom, és az ehhez szükséges anyagi és fizikai eszközök megléte. És mindezt tudják, ezért csinálnak azt, amit csak akarnak. Mikor fog ez megszűnni? Ha egy szép nagy aszteroida telibetrafálja a Földet.
A Fidesz 2.0 elcsépelt közhelynek tűnhet, de csak a kisember szempontjából. A háttérhatalom szempontjából logikus és szükséges. Pármillió konzervatív társunkkal együtt palira vettek minket...
“Lázár János miért van szabadlábon egy nagyságrendekkel nagyobb ügy miatt?” - származási alapon működnek a dolgok, csak a bazilika kilincs méretű orrokat kell figyelni!
Ezt borítékoltuk a választás után. A Fidesz ugyanezt csinálta annak idején. Jöttek nagy elánnal, hogy így meg úgy vissza lesz véve a lopott vagyon, Orbán még viccelődött is mikor egy építőipari botrány miatt szólalt fel és mondta, hogy "sitt Uraim, sitt!"
Aztán ismerjük a végkifejletet, a piti Hunvald ügyet meg a hasonlókat, de pl. Suchmann Tamásnak a haja szála sem görbült. Így megy ez itt újizraelben.
De milyen érdeke fűződne a Tiszának Lázár érinthetetlenségéhez? Nekem ez nem logikus.
Mert a Fidesz ugyanabból az akolból való, mint a Tisza.
Fidesz = Tisza (Fidesz 2.0)
Fidesz = Tisza = Mszp = Lmp = Szdsz és = a többi.
Ha megnézed ki kicsoda, kinek a kicsodája, akkor megérted, hogy ezek mind pénzügyileg, mind családügyileg össze vannak forrva, gabalyodva. Az egyik nem fogja kibuktatni a másikat, mert akkor mind bukik. Ez a világon mindenhol így működik. A globális magánpénzhatalom részére a politika a kinyújtott, meghosszabbított csápja, egyik nem harapja meg a másikat, összedolgoznak, így fosztják ki közösen a dolgozó és értékteremtő emberiséget. Nem lehet őket megállítani, megbuktatni, mert náluk van a pénz, paripa, fegyver, vagyis náluk az uralkodói hatalom, és az ehhez szükséges anyagi és fizikai eszközök megléte. És mindezt tudják, ezért csinálnak azt, amit csak akarnak. Mikor fog ez megszűnni? Ha egy szép nagy aszteroida telibetrafálja a Földet.
A Fidesz 2.0 elcsépelt közhelynek tűnhet, de csak a kisember szempontjából. A háttérhatalom szempontjából logikus és szükséges. Pármillió konzervatív társunkkal együtt palira vettek minket...
A lényeg ott van leírva! Egy bizonyos szint felett érinthetetlen vagy, mert összeolvadnak az érdekek.