Discussion about this post

User's avatar
Vicispan's avatar

“Lázár János miért van szabadlábon egy nagyságrendekkel nagyobb ügy miatt?” - származási alapon működnek a dolgok, csak a bazilika kilincs méretű orrokat kell figyelni!

István's avatar

Ezt borítékoltuk a választás után. A Fidesz ugyanezt csinálta annak idején. Jöttek nagy elánnal, hogy így meg úgy vissza lesz véve a lopott vagyon, Orbán még viccelődött is mikor egy építőipari botrány miatt szólalt fel és mondta, hogy "sitt Uraim, sitt!"

Aztán ismerjük a végkifejletet, a piti Hunvald ügyet meg a hasonlókat, de pl. Suchmann Tamásnak a haja szála sem görbült. Így megy ez itt újizraelben.

5 more comments...

No posts

Ready for more?