84 Comments
User's avatar
Praczu Zsolt's avatar

Tisztelt Szakács Árpád!

Én is mi hazánk szavazó vagyok. Viszont amit itt leirt, nagyon elgondolkodtató és sajnos nem tudok vele vitatkozni, mert sok igazság van benne. Nagy a csalódottság bennem emiatt, a mi hazánkkal kapcsolatban.

Én is teljes mértékben a covid kiállásuk miatt fordultam feléjük, de ahogy írta, valóban az egész téma már a feledés homályában veszett.

Nincs ma magyarországon egyetlen értelmes párt sem! 🤔😕

Jozsef Szilagyi's avatar

Melyik paholyban ül Toroczkai, ismerek párat?

TTímea's avatar

Sok mindenben van igazság.

DE

Az MHM és mi, MHM szavazók sem háborúra, cselszövésre, a másik átvágására, átrázására, átverésére, házszabályok és megbeszélések felrugására, kaján vigyorgással kísért parlamenti munkára gondoltunk. A NER elzavarása nekünk is - ha mondhatom ezt, mint 2018 óta MHM szurkoló - ugyan olyan örömöt jelentett, mint a 2/3-adnak. MI miért nem örülhetünk, hogy végre levegőt kap a társadalom.

Ez nem háború. Pontosabban nem kellene már annak lennie. Akik ezeket a cikkeket írták, az elmúlt 16 év bizony jócskán rányomta a bélyegét, hogy a cikkírók se tűrjék a másságot. Hogy ami 10 cm-rel magasabb, azt le kell gyalulni, ami 10 cm-.rel mélyebb, azt fel kell tölteni. Hogy mit keres az MI Hazánk a parlementben, hogy a jelzők, melIyel illetnek minket, holott meggyőződésem, hogy csak a tudatlanság és a tömeghisztéria, ami miatt ilyen cikkek megszületnek. És lássuk be Magyar Péter egy genya volt azzal, hogy felrúgta a megállapodást, akár a korona előtti eskütétel miatt, akár Beethoven örömódája kapcsán. És adja a kérdés, ha egy ünnepségen , a nemzet győzelmének ünnepén ekként viselkedik, akkor hogy lehet "megbízni" az új miniszterelnökünkben, amikor majd tárgyalni megy. Visszajönnek OV szavai" ne azt hallgassák, amit mondok, hanem azt nézzék, amit csinálok". Tehát folyamatosan résen kell lennünk? Elfelejthetjük azt a szót, hogy bizalom? Hogy gerinc, tartás, korrektség? Ezek szerint tovább szítjuk az ellentétet az országban, és megint az áldozathibáztatás, a bűnbak keresés, bort iszik és vizet prédikál , egyszóval NER2 rendszere lesz?

Szakács Árpád's avatar

ez háború, sőt ez az igazi háború

TTímea's avatar

én a háborút, amikor lőnek, amikor éheznek, amikor meghalnak, értelmetlenül , azzal nevesítem. Amit MP közvetít, fékek és egyensúlyok, saját maguk korlátozása, ect.... nos szomorú, hogy folyamatosan másként cselekszik, mint amit mond. Toroczkay legalább ugyan azt közvetíti. És ezzel számomra hiteles maradt.

Hal Ce's avatar

Igen, ezekben a vádakban sok igazság lehet, sajnos. Csak azt nem látom át, hogyan lehetne ebben a kultúráját vesztett, kizárólag hamis narratívákban gondolkodó, egyéni önzésre és félelemre alapozott világban ténylegesen csapatot építeni - pláne legális keretek között? A Tisza szavazóbázisa sem csapat, csak bosszúszomjas, hiszterizált tömeg. Géczy Gábor, amikor végeredményben zsákutcába jutott a Magfalva projektjével (bár sajnos erről ő maga is vastagon tehetett, parasztnak és vezetőnek sem bizonyult megfelelőnek), rezignáltan állapította meg, hogy "amíg a falból folyik a melegvíz, addig nem lesz változás".

Amanda May's avatar

Mihalik Angelika egy csaló, mert azt hazudja a nyilvánosságnak, hogy az oltások választhatóvá tétele a célja, holott végigkövetve a munkásságát és a nyilatkozatait egyértelműen nem ezen munkálkodik. Amúgy miért is tenné, akkor fuccs lenne az igen jövedelmező üzletének az egyéni perekkel.

Toroczkai szabadkőműves és valószínűleg a többi mihaszna is, ennyit arról, hogy valójában hány globalista ül a parlamentben. Engem is nagyon elkeserít, de sajnos ez van.

Hal Ce's avatar

Már megint itt szennyezi a gonoszságával világhálót. Menjen át Szőke Mária Magdolnához (ha nem maga az), az az önnek való hely és nívó.

Amanda May's avatar

Kedves, drága Hal! Attól, hogy valaki nem mihazánkos, még nem csúnya, gonosz ember, akit primitív személyeskedéssel ütni-vágni kell, ahol csak éri.

Tudja, vannak olyan emberek is a világon, akik értelmes módon igyekeznek kifejezni véleményüket, vagy ismertetni az évek során megszerzett tudásukat, hogy azzal mások javára váljanak, hogy szemeket nyitogassanak. Teszik mindezt azzal a céllal, hogy megszülesen egy kollektív ébredés abból a hazug álomvilágból, amibe módszeresen terelték a népünket, és amit az olyan jóhiszemű emberek, mint ön is, csontig bekajáltak.

Nem kell egyetérteni, mindenkinek szíve joga bármilyen pszichózisnak felülni. Őszintén mondom, semmi gond, váljék egészségére!

Nagy bizonyossággal feltételezem, hogy önt a hazaszeretet hajtja imádott pártja felé, és én ezt tisztelem, mert ebben - a hazaszeretetben - teljesen egyformák vagyunk, amennyiben jól gondolom önről.

Arra kérem csupán, hogy ha nem tud vagy nem akar érdemben és konstruktívan reagálni a kommentjeimre, nem tud vagy nem akar érveket ütköztetni, tényeket felsorakoztatni - magyarán kultúráltan megnyilatkozni - , akkor legyen szíves minden egyébtől megkímélni engem. Megjegyzem, ez önnek is érdeke, mert az ilyen jellegű megnyilatkozásaival csak magát járatja le.

Hálásan köszönöm, minden jót magának, Hal!

Hal Ce's avatar

Tudja a gonoszság deficites: kizárólag a jók kárára lehet művelni, és ebből következik, hogy hosszútávon nem fenntartható. Amiből meg az következik, hogy ostobaság: sőt, igazából annak a halmazán belül egy minősített ostobaság, amit a "szimpla" ostobasággal ellentétben nem lehet és nem is szabad megbocsátani.

(HA-LCE egy TU-154 típusú repülőgépnek a lajstromjele volt amúgy, amihez jó emlékek fűznek: de ettől függetlenül nyugodtan nevezzen Hal-nak, ha ez önnek örömet okoz.)

Amanda May's avatar

Na és mennyire hosszútávon? Csak mert többezer év nem volt elég. Érdekelne, ön szerint meddig kell még várni, hogy a dolgok jóra forduljanak. :)

(Egy bölcs erre egyszer azt mondta, ha várunk, akkor még sokáig.)

Hal Ce's avatar

Dehát eddig is maga, a tömegember választott, miközben a magamfajta, ahogyan Hamvas Béla vagy József Attila, sohasem rúgott labdába. Szóval mitől is lenne változás?

Amanda May's avatar

Semmi baj, kedves Hal Ce, igazán nem haragszom, tényleg.

A jó és a gonosz harca örök, Ez egy duális világ, amiben élünk: ha van jó, akkor van gonosz is, ennyi az egész. És így van rendjén, mert a gonosz az, ami pofozgat minket a jó irányba, akár tudatában van, akár nem.

A tömegembernek éppúgy, mint Hamvas Bélának, József Attilának, vagy önnek magánügye, hogy milyen döntéseket hoz, miben hisz, mi mellé áll be, harcol, egyfolytában beleáll másokba, vagy megteremti a békét önmagában, ahogy Ghandi hirdette: légy te magad a változás.

Attila Szabó's avatar

Mást nem üzentek????

Amanda May's avatar

Kedves, drága Attila! Attól, hogy valaki nem mihazánkos, még nem csúnya, gonosz ember, akit primitív személyeskedéssel ütni-vágni kell, ahol csak éri.

Tudja, vannak olyan emberek is a világon, akik értelmes módon igyekeznek kifejezni véleményüket, vagy ismertetni az évek során megszerzett tudásukat, hogy azzal mások javára váljanak, hogy szemeket nyitogassanak. Teszik mindezt azzal a céllal, hogy megszülesen egy kollektív ébredés abból a hazug álomvilágból, amibe módszeresen terelték a népünket, és amit az olyan jóhiszemű emberek, mint ön is, csontig bekajáltak.

Nem kell egyetérteni, mindenkinek szíve joga bármilyen pszichózisnak felülni. Őszintén mondom, semmi gond, váljék egészségére!

Nagy bizonyossággal feltételezem, hogy önt a hazaszeretet hajtja imádott pártja felé, és én ezt tisztelem, mert ebben - a hazaszeretetben - teljesen egyformák vagyunk, amennyiben jól gondolom önről.

Arra kérem csupán, hogy ha nem tud vagy nem akar érdemben és konstruktívan reagálni a kommentjeimre, nem tud vagy nem akar érveket ütköztetni, tényeket felsorakoztatni - magyarán kultúráltan megnyilatkozni - , akkor legyen szíves minden egyébtől megkímélni engem. Megjegyzem, ez önnek is érdeke, mert az ilyen jellegű megnyilatkozásaival csak magát járatja le.

Hálásan köszönöm, minden jót magának, Attila!

Attila Szabó's avatar

Már sok mindent mondott valami és valakik ellen. egyet nem tudtunk meg Önről: az értékrendjét. Szó szerint: maga mit kajált be? mert gondolom, maga sem éhezett.

Ezért tűnök provokálónak, merthogy úgy vélem, maga sem tudja, mit, vagy kit is képvisel valójában.

A teljesen pártok-mentes világ hirtelen csak anarchiát jelentene, és valamilyen iluziót látnia kell magának is valakiben.

Pontosan, a hazaszeretet motivál engem is ebben, és arra szavaztam, akik a leginkább ezt képviselik, szerintem.

Amanda May's avatar

De jó! Akkor tényleg megvan a közös pont! Nagyon boldoggá tett, Attila. Mi többet akarhat még tudni az értékrendemről?

Ja, és nem, nem látok illúziókat. Hosszú út volt ide eljutni.

Nekem a válsztásokról mindig az az eset jut az eszembe, amikor kértük vissza az osztrákoktól a Szent Koronát. Azt mondták, oké, csináltattunk róla egy másolatot. Mutattak két koronát és felkínálták, hogy vigyük, amelyiket gondoljuk. Tudja mi volt az igazság? Mindkettő hamisítvány volt.

Szóval ha az én megoldásomra kíváncsi, azt mondanám, az igazit kellene megtalálnunk, ami nem a kínálótálcán van, hanem jól elrejtve.

De amíg azon vitatkozunk, melyik hamisítvány lesz a tuti, addig pont ott vagyunk, ahol a part szakad.

Én úgy látom, egyfolytában tekerik rajtunk a srófot. Vagy az lesz, hogy egy ponton leesik a tantusz és felállunk, vagy az, hogy kinyiffanunk alatta. Ahogy Vörösmarty is írja a Szózatban, csak sokkal szebben.

Andi61's avatar

2026.04.12: Na szóval: a Tisza 2/3, a Fidesz 1/3, a Mi Hazánk Mozgalom jelentéktelen.

Ez az, amikor a magyar ember elmehetett volna szavazni a magyarokat képviselőkre, de nem ment el ilyen-olyan okok miatt, akkor ezt most minden magyar megszívta, és viselnie kell a következményét. A Fidesz megérdemelte amit kapott, mert túl sok volt már a rovásán. Visszajött az Szdsz + nyugat-Európa. Magyarországot ki fogják véreztetni. A Tisza ugyanazt a globalista vonalat képviseli, mint a Fidesz. A Fidesznél lassúbb lett volna ez a folyamat, de a Tiszánál vihargyors lesz. Ebben az országban csak annyi magyar érzelmű ember van, ahányan a Mi Hazánk Mozgalomra szavaztak: 6 %, ami körülbelül 300.000 fő. Isten óvja a Magyarokat!

Attila Szabó's avatar

358ezer a MHM-ra. (egy képviselő). A 80%-os részvétel magasnak számít.

Isten Óvja Magyarországot!

Amanda May's avatar

Nana, óvatosan az ítélkezéssel! Hogy ki magyar, meg ki magyarmagyar, az nem azon múlik, hogy kire szavazott (vagy szavazott-e egyáltalán). Nagyon sok a megvezetett ember. Attól, hogy valaki elhisz egy lózungot, még lehet hazaszerető és fordítva, meg mindenféle más verzió. Egyszerűbb fekete-fehérben gondolkodni, csak nagyon messzire visz a tisztánlátástól. Idának amúgy teljesen igaza van, a választósdi egy hatalmas parasztvakítás, plusz a nép megosztása. Ideje lenne az egész csürhét eltakarítani.

Andi61's avatar

Egy magyar, ha magyar érzelmű, akkor tájékozódik, hogy ki/kik képviselik a magyarok érdekeit, és nem ül fel (még tévedésből sem) az ellenkező úton haladó vonatra. Szerintem.

Amanda May's avatar

Maga szeint, hogyne. Csakhogy éppen ön is tévedésből felült az ellenkező úton haladó vonatra.

Nem aszerint kéne minősítgetni az embereket, hogy hogyan szavaznak, ez rettenetesen szűk látókör. Minden hazaszerető, jóhiszemű magyart igyekeznek megvezetni és elég jól csinálják.

Csakhogy aki még mindig ott tart, hogy pártoknak hisz, és nem veszi észre, hogy az egész egy bábszínház, az menthetetlen. Kiveri a szemüket, komolyan, és nem tűnik fel. Szomorú. Háztetőkről kellene kiabálni, de az sem ébresztené fel az alvókat.

Jól mondta Sz. Á., ha Toroczkai a maga fejére vizelne, akkor azt mondaná, szentelt víz és két hétig nem mosakodna. Ez egy vallás, fanatizmus, pszichózis, amiből ki kellene gyógyulni.

Ne haragudjon, ha megsértettem, őszintén nem ez volt a szándékom, csak próbálom magyarázni a vaknak, mi az a kék. Lehetetlen.

Ildiko's avatar

Ok. De akkor ki az, Ali elmondja, Hogg mit tegyunk??? Ki vilagositja fel az embereket, hogy ne szavazzunk?? Es hogy lehet megvalositani?? Latjuk ezt a szinvonaltalan neplelket. Ezzel kezdeni kene valamit. Nem??

Amanda May's avatar

Sajnos nem tartom a kezemben a bölcsek kövét. Csak látom, hogy az emberek vakon rohannak a szakadék felé, és próbálom jelezni, hogy nem kéne. Én ennyit tudok, a többit nálam okosabbaknak kell kitalálni.

Andi61's avatar

Nem sértődtem meg. Sőt! Egyetértek annyiban, hogy "aki még mindig ott tart, hogy pártoknak hisz, és nem veszi észre, hogy az egész egy bábszínház, az menthetetlen." Tökéletes megfogalmazás! Én tudok a politikától sokkal jobbat is, hiszen aki figyelt, és tanulmányozta visszafelé a történelmet, rájött, hogy a politika sohasem oldotta meg a nemzet, az emberek égető problémáit! Akkor mi van még a politika helyett? Például egy királyság. Nem olyan, mint a középkorban, hanem egy modern, a kor kihívásaihoz igazodó duális (kettős) szakrális királyság. Ez mit jelent? Azt, hogy vissza kell térni az ősi szakralitáshoz, a Természeti Törvényekhez. Ez a királyság nem fog hasonlítani egyik korábbi magyar királysághoz sem, ez szakrális királyság lesz, nem egy feudális monarchia. A kizsákmányolás, az erőszak és a természetpusztítás ideje lejárt: az emberiségnek új társadalmi szerződésre van szüksége az Élet Rendje szerint, vagyis, az isteni érték és mérték újra felismerése és alkalmazása. Ismerjük fel: a jövő Magyarországa vagy szakrális lesz, vagy.... nem lesz Magyarország! https://szakralismagyarorszag.hu/

Amanda May's avatar

Kedves Andi! Nagyon örülök, hogy így látja, hasonlóan gondoljuk. :)

Ida's avatar

Magyarokat képviselők SOHA nem is jelöltethetik magukat, amíg zsidó uralom van az országban, Európában és az egész világon! De még ha be is csúszna olyan, biztosan nem nyerhetne! Nemcsak Romániában lehet érvényteleníteni a szavazatokat, ha nem az kerül ki győztesen, akit kijelöltek!

Istvan Vicze M.D.'s avatar

Gratulálok annak a sokszázezer oltatlannak, akik képesek voltak a ti$zára savazni...

Hamarosan mehetnek az újabb táncikálós pLandémiás oltássorozatra, az ugra- bugráló táncikáló bohócminiszter szaGértelmére hivatkozva.

Aki BM III/II lengyelzsót elvtársat is tanácsadónak nevezte ki.

Nem csoda, hogy a szájnyaldosó bolondkői kuruzsló (Btk 187) is gyorsan fel akar kéredzkedni a vonatra.

Ida's avatar

A "választások" olyanok mint a megbundázott meccsek, a tulajdonosok megbeszélték és tudják, hogy melyik csapatok nyernek majd, a nép meg öli egymást amiért nem az ő csapata győzött...

Számomra elképesztő a propaganda ereje az emberekre. Alul becsültem, és nem gondoltam, hogy egy ilyen embert úgy felépíthessenek, hogy el tudják adni az embereknek! Persze sokan valószínűleg nem Magyar P-re szavaztak, hanem Orbán ellen... Az MHM pedig már a Jobbik-ban elesett... Szerintem. Ettől persze még áll az, hogy Orbánt elengedték, kimenekítették, viheti a lopott pénzt, és berakták ezt az embert helyette, mert ennek még annyi erkölcse sincs mint amannak. Viszont bekeményítenek, és olyan intézkedéseket tesznek majd, amelyet ennek kell majd szemrebbenés nélkül végrehajtania!

SirWolf2018's avatar

Azt mondani, hogy "az MHM már a Jobbikban elesett" szerintem meg túlzás. Az tény, hogy a lejárató hazugságok egy része az MHM jobbikos múltjára támaszkodik, de ha nem történt volna Vona Gábor árulása, akkor az MHM meg sem alakult volna. Nem esett el az egyáltalán, hanem akkor kezdődött igazán. Viszont a hazugok szívesen terjesztik azt, hogy az MHM sem lehet hiteles párt, hiszen a vezetőik volt jobbikosok, ergo szatellitpárt...

Nyilván ezek mind hazugságok, mint ahogy az is hazugság volt, hogy azt mondták az MHM-ről, hogy rasszista, csak mert kimentek a Szent Korona előtt esküt tenni. (*) Ezek a hazugságok eddig is voltak, és folyamatosan jönni is fognak. Az MHM-nek információs felületi érvényesülés kell ahhoz, hogy a nép ne csak a hülyeséget hallja róla, erről már írtam a saját kommentemben. Csak ez vethet véget annak, hogy egyáltalán legyen bármilyen párt, amelyik a valódi jót képviseli. Na jó, általánosítsunk: Itt nem csak az MHM-ről van szó, hanem minden olyan információközvetítőről (Szakács Árpád is ide tartozik, a Nexus TV is, stb.), amelyik a nemzetünkért dolgozik, mert ha nem tudja meghallatni magát, akkor uralkodni fog a globalista hazugságtenger. Sajnos jelenleg a cenzúra túl jól működik. Az agymosás hihetetlen mértékeket ölt. Ők azok, akik megmondják, miért húzzon szét a társadalom.

*: A Szent Korona előtt letett eskünek van egy fontos jelentősége: hogy valamennyire hatással lehet a parlamenti tagra, hogy rákésztesse, hogy ne árulja el a nemzetét, az őseinket, akik harcoltak az országért, ugyanis a Szent Korona hatalmas történelmi hagyománnyal rendelkezik. Ezt elárulni sokkal nagyobb bűn, mint bármi más. A Szent Korona előtt tett eskünek visszatartó ereje van. Nyilván ettől menekülnek Petiék. Ha nem lenne alapvetően nemzetáruló szándékuk, nem lenne ilyen kifogásuk. Erről kéne beszélni igazából, nem a hazugságokról.

Ida's avatar

Figyelj kérlek! Engem nem befolyásol a propaganda, tudom ki kicsoda, és a saját tapasztalataimra és tájékozódásom alapján a magam belső meggyőződésére hagyatkozom! Nem érdekel, hogy ki rasszistáz le valakit, ha az mondjuk nem akarná a Magyar Parlamentben a cigányhimnuszt hallani! - Nem mi hívtuk őket ide, és nem mi telepítettük le azokat, a zsidó testvéreikkel együtt! Vigyék magukhoz, és éljenek velük, nem a mi értékeinket vallják, és asszimilálódni se akartak - igaz a magyarok se akartak velük kapcsolatot -, nálunk csak a maradék, néhányszáz ezres Magyar Nemzet összefogását akadályozzák! Igaz megértem őket, mert ők lennének az elsők, akiktől szabadulnunk kellene!- Sőt, még értékelném is öket, ha azért hagyták volna ott a termet! Az EU-s himnuszra se vagyok kiváncsi a Magyar Parlamentben! Nem tudom hogy szerinted kik a "hazugok", akik a hiteltelenségüket terjesztik, de számomra már attól hiteltelenek, hogy végigcsinálták a Jobbikkal a választásokat, és akkor még a "párt egysége volt a legfontosabb" nekik, miután kirugták őket, rögtön tudták, hogy milyen sok probléma volt abban a pártban! Szóval ha akkor átverték a választókat a Jobbikkal, akkor most miért ne tennék! Ráadásul akkor amikor még a Jobbikért harcoltak, akkor már megtörtént a Vona féle "akkor nem mondtunk igazat" című beismerés, ami ha hitelesek lettek volna, akkor azonnali kilépésre ösztönözte volna őket! Utána még az is sokat hozzátett a hitelességükhöz, hogy a Jobbik néhány parlamenti képviselőjével pénzügyi tárgyalásokat folytattak, hogy mennyi lenne a fizetése, ha belépne az MHM-be vezető pozicíóba! Szóval bocs, de nekem ne fesd le őket!

A Szent Korona előtt pedig egy zsidó se fog esküt tenni! Márpedig ott a többség kettősállam polgár!

Dithte's avatar

Toroczkait, Novákot és Dúró Dorát nem kirúgta a Jobbik, hanem ők léptek ki, mert vállalhatatlan lett! A szatellitozás ered, eredhet a Jobbik házatájáról! Toroczkai visszavonult és ahol élt, két cikluson keresztül Ásotthalom polgármestere volt. Így kereste meg őt a Novák-Dúró házaspár, hogy csináljanak valamit. Így kezdődött a Mi Hazánk megalakulása! Évek teltek el, mire kitartó eltökéltséggel 2022-ben bekerültek a parlamentbe úgy, hogy Toroczkai eleve kitiltott volt és van jelenleg is a facebook-ról! Vajon hogyan lehetett ezt elérnie valakiknek??? Ez hatalmas hátrány, hiszen Magyar Péternek, (akit "véletlenül" nem tiltottak le!) és valamennyi pártnak is lehetett és lehet máig facebook-elérhetősége, így a követőikkel, szimpatizánsaikkal folyamatosan kapcsolatba kerülhetnek, közölhetnek, és azonnal reagálhatnak! Egy youtube-s videóhoz rá kell készülni, időhöz és körülményekhez kötött. Időbe telik, mire reagálnak rá, akik egyáltalán megnézik! Ez lett Toroczkai egyedüli kapcsolattartó lehetősége!

Nekem már az is visszataszító volt a Jobbik színrelépésével, hogy rögtön találtak, mert nagy "igény" volt rá. Kellett egy "szélsőjobbot" Csurka MIÉP-jének parlamenti kiesése, vagy kiejtése? után a 2002-es választáson! Ezt hivatott pótolni a Jobbik, az EU-ba pedig a "cigánykártyával" kerültek be, mivel a kormányok a cigánybűnözéseket elhallgatták, sőt máig ezt teszi!k természetesen a médiák felhasználásával.. A cigánybűnözést mentegették, vagy ignorálták a konkrét történéseket (is). Az SZDSZ egyedüli magyaros bajszú Kuncze Gábora megélhetési bűnözésnek nevezte a cigánybűnözést! Emlékezetes , amikor Szögi Lajos pedagógust a gyermeke szeme láttára lincselték halálra a cigányok, mert majdnem elütött egy kis cigány gyermeket, aki nem sérült meg. De megsérülhetett volna! :(

Tiltakozom minden általánosítás és előítélet ellen! Amennyiben bizonyítottan bármely emberi fajhoz is tartozzék egy másik nép ellenében elkövetett gyilkosság, népírtás, a kollektív "igazságtétel", elítélendő! Elfogadhatatlan a "mi kutyánk kölyke" hozzáállás is, pedig erre bőven van példa mindmáig.

SirWolf2018's avatar

Szakács Árpád könyve Dúró Dóráról leírta, hogy Dóra az utolsókig küzdött azért, hogy meg tudja menteni a pártot. Ez miért lenne baj vagy hiteltelen? Hol az átverés? Ez a belső ügyük volt. Nem sikerült, utána kiléptek, tehát végül nem volt hiány abban, hogy megtegyék a javító lépést. Én ennél többről nem tudok.

Ez a pénzügyesdi nekem új, nem hallottam róla. Ha valóban a pénzről szólna minden, akkor megélhetési politikusok lennének, viszont az MHM nem csinált még olyat, ami valóban bemocskolta volna a pártot korrupcióval. Milyen hiteltelenségről beszélünk akkor? Nyilván egy kicsit a pénzről is szól minden: mindenkinek kell valami fizetés, senki nem dolgozik ingyen.

Egyébként idézve a mesterséges intelligenciától:

"A Szent Korona alapvetően nem vallási tárgy, hanem egy történelmi-politikai szimbólum, amely a magyar állam szuverenitását, függetlenségét és jogfolytonosságát jelképezi. Bár a koronázási palástján és a koronán lévő díszítéseken keresztény motívumok (pl. kereszt, szentek ábrázolása) is szerepelnek, amelyek a történelmi magyar állam vallási hátterét tükrözik, maga a korona mint intézmény nem vallási rituálé része, hanem az államiság és a hatalom legitimációjának jelképe volt a korabeli európai politikai kontextusban."

Tehát ha a zsidók nem hajlandók a Szent Koronát történelmi-politikai szimbólumnak tekinteni, akkor nem hajlandók a magyar nemzetet hagyományelvű értékrendbe helyezni. Ez egy liberalista gondolkodás, ami ellentétes a konzervatívval. A magyarok vallása Szent István óta a kereszténység, ez az örökségünk. Ugyanakkor meg a zsidók elismerhetik a Szent Korona történelmi-politikai jelentőségét anélkül, hogy vallásilag azonosulnának vele. De mivel állításod szerint nem teszik, ezért nemzetromboló magatartást tanúsítanak. Ezért veszélyes a liberális gondolkodás. Ezért veszélyes a TISZA a nemzet jövőjére nézve.

SirWolf2018's avatar

Ez a cikk stílusban úgy íródott, hogy a maradék hitünket is elveszítsük az MHM-ben. Rombol, romba dönti az utolsó bástyánkat is. Az okosságokat inkább továbbítani kellene az MHM felé, nem pedig ellene dolgozni. Én ezt a célt szánnám ennek a cikknek. Igen, ma is tanultam valamit, ma a stratégiákról, és ezért jó volt a cikket elolvasni. Ugyanakkor itt egy párthívő, aki újabban csalódott. Megoldásokról kellene beszélnünk, nem arról, hogy egymásnak ugrasszuk az embereket, abból láttunk már eleget a politikai színtéren. Viszont ezt csak egy átfogó oktatással tudjuk megtenni. A média most látszólag jobban kinyílik talán a Mi Hazánk felé, és ezt ki kellene használni, amíg lehet.

Amíg a világ arról szól, hogy túlságosan is könnyű a naív embereket becsapni, addig ezek a hazug disznóságok működnek az MHM ellen. Ezt kellene megváltoztatni. Elfogadhatatlan, hogy az MHM egy halom tevékenységéről úgy beszél a nép nagy része, hog "vállalhatatlan". Miért? Miért van az, hogy bizonyos dolgok vállalhatatlanok? A normális értékrend, a valósághoz való ragaszkodás vállalhatatlan? Miért, mi a jobb akkor: elrugaszkodni a hagyományainktól, tönkretenni mindent, amiért az őseink harcoltak, a nemzetpusztulás? Nem hinném. Az embereket oktatni kellene a helyes világnézetre, pl. arra, hogy ne a virtuális világ határozza meg az életüket. Különben szarvashmarha húsa helyett bogarakat fog enni, és még sorolhatnám. Ennek kellene az MHM következő feladatának lennie. Hogy eljussunk oda, hogy mik a valódi célok:

- Rasszizmus vádja helyett a közbiztonság megerősítése

- Nácizmus vádja helyett a nemzeti hagyományok megőrzése

- LMBTQ+ érzékenyítés helyett családbarát intézkedések

- Stb.

El kellene magyarázni az embereknek, hogy ez a túlzott liberalista gondolkodás valójában romboló hatású. Hogy látszólag nemes gondolatokba csomagolt káoszteremtő burkolt célokat akarnak ránk erőltetni. Nincs ilyen, hogy teljes szabadság, sosem volt, nem is lesz. A liberalista szabadság bebizonyította a COVID pandémiával, hogy seperc alatt önként behódolunk a szabadságjogaink korlátozásához. A nemzeti hagyományelvűség pedig annak érdekében korlátozza a szabadságot, hogy a nemzeti örökségünk fennmaradjon.

A valódi információk közlésének hatalmas súlya van, és erre kellene koncentrálni. Sajnos manapság már mindent el kell magyarázni. Terjeng a hamis tudomány mindenhol: oktatási intézményekben, a tévében, könyvekben, stb. Annyira erősen beleverték az agyunkba a hamis dogmákat, hogy hatalmas energiába kerül ezt visszafordítani. Az emberek természete is okozza ezt, hogy hiszékenyek: azt gondolják, ha az emberek 97%-a igaznak mond valamit, akkor miért pont az a maradék 3% nem tévedne? Ilyen óriási a probléma. Az MHM-nek meg van tehát a feladata. Oktatni a népet, és úgy, hogy bizonyítania is kell, hogy valami hazugság. Ez nem egyszerű feladat. A globalista elitnek erre évszázadaik voltak.

Amíg ennyire megosztható a társadalom, addig tök mindegy, mit csinál az MHM, nem tud rendesen megerősödni. Az emberek túl lassan ébrednek, és ez vezetett oda, hogy egy halom MHM szimpatizáns a Tiszára voksolt. Mint már tudjuk, ez is egy jól előre eltervezett csapda volt, az emberek nem tudják még, mi vár rájuk. Igen, a nép is bedől ugyanannak a strategiának: csak akció-reakció elv van náluk, mindig csak reagálnak a történésekre, és ezáltal az ellenség mindig egy lépéssel előrébb jár. Az MHM pedig függ a választóitól. Tehát itt az információ feletti uralom fogja eldönteni a csatát. Azt viszont már eleve elveszítették, lásd Meta.

Nem vagyok elvakult hívő, de látom, hogy hatalmas az ellenség. Meg kell találni ebből a kiutat valahogy. Egyelőre még nem tudom, ez hogy fog megtörténni, de kívánok nekik sok sikert, ugyanis a magyar nemzet jövője múlhat rajta.

Beri's avatar

Nagyon tetszik ez a mélyebb összefüggéseket feltáró meglözelítés! Én ilyen történelmi háttér nélkül "kicsiben" úgy fogalmaztam meg a Mi Hazánk tevékenységét, hogy ők azok, akik maximum a lecsúszott, jogvesztett embereket lennének képesek vegzálni, míg a nagyhalak vígan randalíroznak az óceánban. A valódi érő abban van, mikor valaki nemcsak észreveszi, hogy egy rendszerben hiba van, de meglátja melyik fejtől bűzlik a hal, van mersze, tudása megnevezni, van tettereje felléni elkene, esze a hogyanhoz és szíve ahhoz , hogy ennek a tevékenységének valódi emberi értékét eljuttassa a nagy tömegekhez. Erre láttunk példát most és az elmúlt 2 évben Magyar Pétertől. Ezért bízom az ő vezetésében, amit remélem jó irányba a többi őt körülvevő szakember is árnyalni fog.

Istvan Vicze M.D.'s avatar

A fiz€$$- ben munka nélkül százmilliókat kereső, feleségét lehallgató, a pösti iccakában többször is fiatal lányokat- és fiúkat- fogdosó, a farmerjába nyilvánosan belefosó fészbuk- messiás.

Dehát ezt termelte ki nektek a fiz€$$ és a C I A, közösen. A fiz€$$ 2. 0- t:

az ugrabugri- táncikálós hitgyüli szektás betegségügyminiszterrel majd megint lehet táncikálós pLandémiát és életmentő III/II lengyelzsóti biofegyver oltogatást rendezni.

Állj be ott is az első sorba, a nagy boldogságban.

István's avatar

Karikór is ott lesz, mint tanácsadó...

Beri's avatar

Milyen kreatív vagy a mocskolódásban. 😂🤣😅

Azt javaslom nyugodj meg! ...és attól megnyugszol! Nekem sem könnyű az életem, sokaknak nem az, de amit itt művelsz szavakban, valószínűleg úgy is élsz, és ettől csak még 💩abb lesz az életed!

Istvan Vicze M.D.'s avatar

F@szfogalmad sincs rólam, de a világról se nagyon.

LowHPHighMind's avatar

Amikor a hülye okososkodik 😂

Szakács Árpád's avatar

Arra kérném, hogy ezt a hangnemet is ne.... Az a helyzet, hogy megértem egy részét azoknak, aki a Tiszára szavaztak, mert a Fidesznél galádabb alakulat nem volt még a történelemben. A Tiszások egy része nemsokára megtapasztalja, hogy van galádabb még a Fidesznél is, még kell egy kis idő hozzá...

Beri's avatar

Amikor valaki magas lóra ül és másokat egyetlen vélemény alapján hülyéz az is egy bizonyítvány. Jó lehet ez a magabiztosság....., de nem éppen gondolatébresztő mások számára...csak üres vagdalkozás

LowHPHighMind's avatar

A reakcióid pontosan azt igazolják, amit korábban írtam. Teljesen vakon vagy, és ezt még büszkén hirdeted is.

SirWolf2018's avatar

Szerintem nem olvastad Árpád korábbi cikkjét Magyar Péterről. Meg úgy egyáltalán nem hallottál semmi információt az MHM-től sem, ahol Toroczkai elmagyarázza, honnan jött MP, ki ő, milyen gyanús dolgai vannak, folyamatosan bizonyítja MP hazugságait, stb. Pedig mindketten elmagyarázzák, hogy hatalmas hiba volt MP-re szavazni.

Amit írtál valódi erőről, azt többnyire az MHM is képviseli. A nehézség ott van, hogy eljuttassa az információt a tömeghez. Ezt részletezi a saját kommentem:

https://szakacsarpad.substack.com/p/miert-verzett-el-a-mi-hazank-a-himnuszcsel-csatajaban?r=4p95he&utm_campaign=comment-list-share-cta&utm_medium=web&comments=true&commentId=257187037

Szakács Árpád's avatar

Én javasolnám, hogy bízzon a hóhérban...

Beri's avatar

Részemről sosem voltam a bálványimádás híve. Sem anarchista. Magyar Pétert kezdettől az ország szervezetén nőtt tályogot eltávolító "szikéjének" láttam. Mert mint porszemnyi beleszólással bíró ember úgy éltem meg a helyzetet, mint szomjazó a sivatagban, akinek a kezébe nyomnak egy magot, egy kancsó vizet és egy kertészkönyvet, hogy válasszon, melyikkel él túl. A mag a kertészkönnyvel, vízzel hosszú távon árnyat, termést adó fa lesz, de én hamar szomjanhalok a tudás magjával és szavaival a kezemben. Sosem loptam, utálom a multik lelketlen rendszerét (ilyen helyszínen van családi vállalkozásunk) és az értékteremtés hosszú távú előnyeiben hiszek. A termékeink is ezt a szellemet képviselik. Mégis élőben többször -sokkal inkább így, mint a social médián keresztül - eljutottak a szavai és az ottani életérzés hozzám. Vajon hol a baj az érzésemmel, ami felülír minden okoskodást? Ön szeret filmeket idézni, ezért említem a kedvencemet: Interstellar magyarul Csillagok közt, aminek ikonikus monológja életfilozófiám lett: ' Mi a társadalmi haszna halottakat szeretni? Mégis szeretjük őket és miért utazik valaki a világ egyik oldaláról a másikra valakiért, aki racionális alapokra helyezve az esélyt valószínűleg már halott? .....kell hogy legyen valami magasabb rendű a szeretetben, amit még nem értünk mégis érzünk, ami egy magasabb rendű tudatosságból ered.'. Én ezt éreztem többször a közösség erejében, amihez Magyar Péter szikrát gyújtott. Szeretem, ha a szív és az ész együtt követ valami megfoghatatlant, ami egy hit valaniben, ami nagyon is emberi. Na én ezt a szívet és ezt az emberit hiányolom itt a rengeteg lexikális tudás zseniális ötvözetéből. Emellett Magyar Péter nem a messiás, nem tökéletes, talán hallgat a számító énjére is. De egy biztos: MOST ő volt az, aki emberi minőségben mérve szintet lépett. Szerintem nem az az illúzió, hogy ez megtörtént, hanem inkább az, hogy ez túl sokáig fenntartható. Talán tényleg lemond 2x4 év után... talán nem. De MOST jót tett a magyar néppel, mert mintát tört, hitet reményt adott. Kérdés inkább az, ki hogy él ezzel kicsiben.

Istvan Vicze M.D.'s avatar

Lelki szegényeknek és szellemi fogyatékosoknak a remény- és az a fészbuk- gyűlölködés- fröcsögés, amit a szektája művel: az esszenciájuk.

Valóságértelmezés nulla.

Beri's avatar

Kinek a szektája? Kit befolyásol az? Kinek szól ez a komment?

Hal Ce's avatar

Ismerős logika: "egymilliárd légy nem tévedhet: együnk tehénszart". Jellemző módon az ostobaság és az elvakult gyűlölködés emelt piedesztálra egy nárcisztikus hazudozó senkiházit és a liberálglobalista sleppjét, akivel szemben Toroczkai minden hibájával együtt is, napnál világosabban a normális választás lett volna. Hogy saját példát említsek, akármennyire is volt stabil és jól jövedelmező egy munkahely, én akkor is inkább a bizonytalanságot választottam, mint hogy eladjam a lelkemet - vagy ahogy Czakó Gábor fogalmazott, megkössem a mephistói alkut.

Beri's avatar

Tehát a szeretet amit éreztem, az a tehén💩 szaga volt? Gratulálok a szövegértelmezéshez.....

István's avatar

A sátánt is sokan imádják, mert ügyesen prédikál.

Hal Ce's avatar

"Egy ember értéke a tudásának, a szorgalmának, és az erkölcsének a szorzatával arányos: de amíg az első kettő nullától indul, addig a harmadik lehet negatív is." - Dr. Kopátsy Sándor

(Remélem ennyire azért még megy a matek, hogy ez mit jelent adott esetben.)

Beri's avatar

Jó neked hogy ennyire okos vagy. Vagyis, hogy azt hiszed. A szorgalmat láttam, a morál is megmutatkozott. De nem baj, hogy nem egy mozit nézünk. Én azért nem foglak kedves Hal Ce leiskolázni, mert minden ember az IGAZSÁGnak csak egy részét látja. Te is, én is. Csak én legalább ezt tudom.