Discussion about this post

User's avatar
Andi61's avatar

2026.04.12: Na szóval: a Tisza 2/3, a Fidesz 1/3, a Mi Hazánk Mozgalom jelentéktelen.

Ez az, amikor a magyar ember elmehetett volna szavazni a magyarokat képviselőkre, de nem ment el ilyen-olyan okok miatt, akkor ezt most minden magyar megszívta, és viselnie kell a következményét. A Fidesz megérdemelte amit kapott, mert túl sok volt már a rovásán. Visszajött az Szdsz + nyugat-Európa. Magyarországot ki fogják véreztetni. A Tisza ugyanazt a globalista vonalat képviseli, mint a Fidesz. A Fidesznél lassúbb lett volna ez a folyamat, de a Tiszánál vihargyors lesz. Ebben az országban csak annyi magyar érzelmű ember van, ahányan a Mi Hazánk Mozgalomra szavaztak: 6 %, ami körülbelül 300.000 fő. Isten óvja a Magyarokat!

SirWolf2018's avatar

Ez a cikk stílusban úgy íródott, hogy a maradék hitünket is elveszítsük az MHM-ben. Rombol, romba dönti az utolsó bástyánkat is. Az okosságokat inkább továbbítani kellene az MHM felé, nem pedig ellene dolgozni. Én ezt a célt szánnám ennek a cikknek. Igen, ma is tanultam valamit, ma a stratégiákról, és ezért jó volt a cikket elolvasni. Ugyanakkor itt egy párthívő, aki újabban csalódott. Megoldásokról kellene beszélnünk, nem arról, hogy egymásnak ugrasszuk az embereket, abból láttunk már eleget a politikai színtéren. Viszont ezt csak egy átfogó oktatással tudjuk megtenni. A média most látszólag jobban kinyílik talán a Mi Hazánk felé, és ezt ki kellene használni, amíg lehet.

Amíg a világ arról szól, hogy túlságosan is könnyű a naív embereket becsapni, addig ezek a hazug disznóságok működnek az MHM ellen. Ezt kellene megváltoztatni. Elfogadhatatlan, hogy az MHM egy halom tevékenységéről úgy beszél a nép nagy része, hog "vállalhatatlan". Miért? Miért van az, hogy bizonyos dolgok vállalhatatlanok? A normális értékrend, a valósághoz való ragaszkodás vállalhatatlan? Miért, mi a jobb akkor: elrugaszkodni a hagyományainktól, tönkretenni mindent, amiért az őseink harcoltak, a nemzetpusztulás? Nem hinném. Az embereket oktatni kellene a helyes világnézetre, pl. arra, hogy ne a virtuális világ határozza meg az életüket. Különben szarvashmarha húsa helyett bogarakat fog enni, és még sorolhatnám. Ennek kellene az MHM következő feladatának lennie. Hogy eljussunk oda, hogy mik a valódi célok:

- Rasszizmus vádja helyett a közbiztonság megerősítése

- Nácizmus vádja helyett a nemzeti hagyományok megőrzése

- LMBTQ+ érzékenyítés helyett családbarát intézkedések

- Stb.

El kellene magyarázni az embereknek, hogy ez a túlzott liberalista gondolkodás valójában romboló hatású. Hogy látszólag nemes gondolatokba csomagolt káoszteremtő burkolt célokat akarnak ránk erőltetni. Nincs ilyen, hogy teljes szabadság, sosem volt, nem is lesz. A liberalista szabadság bebizonyította a COVID pandémiával, hogy seperc alatt önként behódolunk a szabadságjogaink korlátozásához. A nemzeti hagyományelvűség pedig annak érdekében korlátozza a szabadságot, hogy a nemzeti örökségünk fennmaradjon.

A valódi információk közlésének hatalmas súlya van, és erre kellene koncentrálni. Sajnos manapság már mindent el kell magyarázni. Terjeng a hamis tudomány mindenhol: oktatási intézményekben, a tévében, könyvekben, stb. Annyira erősen beleverték az agyunkba a hamis dogmákat, hogy hatalmas energiába kerül ezt visszafordítani. Az emberek természete is okozza ezt, hogy hiszékenyek: azt gondolják, ha az emberek 97%-a igaznak mond valamit, akkor miért pont az a maradék 3% nem tévedne? Ilyen óriási a probléma. Az MHM-nek meg van tehát a feladata. Oktatni a népet, és úgy, hogy bizonyítania is kell, hogy valami hazugság. Ez nem egyszerű feladat. A globalista elitnek erre évszázadaik voltak.

Amíg ennyire megosztható a társadalom, addig tök mindegy, mit csinál az MHM, nem tud rendesen megerősödni. Az emberek túl lassan ébrednek, és ez vezetett oda, hogy egy halom MHM szimpatizáns a Tiszára voksolt. Mint már tudjuk, ez is egy jól előre eltervezett csapda volt, az emberek nem tudják még, mi vár rájuk. Igen, a nép is bedől ugyanannak a strategiának: csak akció-reakció elv van náluk, mindig csak reagálnak a történésekre, és ezáltal az ellenség mindig egy lépéssel előrébb jár. Az MHM pedig függ a választóitól. Tehát itt az információ feletti uralom fogja eldönteni a csatát. Azt viszont már eleve elveszítették, lásd Meta.

Nem vagyok elvakult hívő, de látom, hogy hatalmas az ellenség. Meg kell találni ebből a kiutat valahogy. Egyelőre még nem tudom, ez hogy fog megtörténni, de kívánok nekik sok sikert, ugyanis a magyar nemzet jövője múlhat rajta.

82 more comments...

No posts

Ready for more?